Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Rabka-Zdrój: ćwicz dla zdrowia

Nie bez kozery mówi się, że ruch to zdrowie. Ćwiczenia wspomagają relaks, niwelują bóle kręgosłupa i napięcie mięśni. 11 października w Klubie Zdrowia w Rabce-Zdroju prowadzonym przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) prelegent Zbigniew Wiergowski przybliżył słuchaczom zbawienny wpływ ćwiczeń fizycznych na nasz organizm.

– Starałem się pokazać osobom, które przyszły na wykład, że ćwiczenia zapobiegają problemom z sercem, chorobom układu oddechowego i ogólnie poprawiają samopoczucie – mówi Zbigniew Wiergowski. – Frekwencja dopisała.

Oprócz wykładów klub organizuje cotygodniowe treningi nordic walking, które odbywają się w każdy czwartek, w godz. 16.30–17.30. Zbiórka przed Miejskim Ośrodkiem Kultury w Rabce-Zdroju (u. Parkowa 5). Obowiązuje strój sportowy. Można przynieść własne kijki – jeśli ich nie mamy, zapewnią je nam organizatorzy.  

Udział we wszystkich zajęciach klubu zdrowia w Rabce jest bezpłatny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

(mp)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij